Cel zbiórki:

Zakup karetki wraz ze sprzętem

Zbiórka pod adresem:

https://www.siepomaga.pl/kgrdlaukrainy

Opis zbiórki:

Jesteśmy Krakowską Grupą Ratowniczą. Stowarzyszenie działa na rynku od kilku lat i zajmuje się transportami pacjentów w całej Polsce oraz za granicą.

 

W obecnej sytuacji nasze działania nastawione są głównie na bezinteresowną pomoc tym, którzy uciekają przed wojną z Ojczystej Ukrainy. Liczba pacjentów nieustannie wzrasta. Zaburzenia elektrolitowe, utraty przytomności, panika, strach, dolegliwości bólowe – to tylko kilka z tych symptomów, z którymi w większości borykają się Uchodźcy.

 

 

Jesteśmy po to aby pomagać i bardzo chcemy tej pomocy udzielać ze zdwojoną siłą, ale bez Was nie damy rady. Posiadamy wykwalifikowany personel, lecz dwa ambulanse, to niestety zbyt mało, by transportować zapotrzebowanie dla Konwoju Humanitarnego i jednocześnie zaopiekować większą liczbę potrzebujących.

Pragniemy zakupić używany ambulans wraz z najbardziej potrzebnym sprzętem, jakim są: nosze, defibrylator, respirator, pompa infuzyjna.

Serdecznie prosimy Was o wsparcie naszego przedsięwzięcia. Pomóżcie nam ratować tych, którzy niewinnie cierpią. Wierzymy, że z Waszą pomocą damy radę!.

Dziękujemy za każdą hojność, za każdą złotówkę!

Naszą autentyczność możecie sprawdzić na stronie internetowej oraz Facebooku. Krakowska Grupa Ratownicza.

 

„Na Ratunek Ukrainie”

Projekt został współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu Wspieramy Ukrainę, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji oraz logo programu Wspieramy Ukrainę.

Dzięki temu mogliśmy nieść pomoc medyczną osobom uciekającym przed wojną z Ukrainy do Polski.