Medyczny transport lotniczy - KGR

LOTNICZY TRANSPORT MEDYCZNY

Dla wielu pacjentów transport drogą lotniczą jest najbardziej bezpieczny, bo najszybszy i komfortowy.

Medyczny Transport Lotniczy - KGR➡ pacjent pod opieką medyczną – personel medyczny podróżuje z pacjentem, by stale monitorować jego stan i w razie potrzeby udzielić niezbędnej pomocy przy użyciu sprzętu znajdującego się na pokładzie.

➡ usługa „z łóżka do łóżka” – pacjent odbierany jest przez obsługę medyczną i ten towarzyszy mu aż do dotarcia do miejsca docelowego.

➡ podróż z najbliższymi – pacjentowi podczas transportu lotniczego mogą towarzyszyć osoby bliskie.

➡ usługa 24/7 – pełna dostępność i gotowość udzielenia pomocy.

➡ transport na całym świecie – transport lotniczy może odbywać się na całym świecie, zawozimy i przywozimy pacjentów z każdego kraju.

➡ pomagamy załatwić formalności – zapewniamy pomoc przy dokumentacji oraz szybką odprawę.

Medyczny transport lotniczy jest często dużo bardziej komfortowy dla chorego ze względu na krótszy czas podróży.


24 GODZINY NA DOBĘ – 7 DNI W TYGODNIU

Oprócz lotniczego transportu medycznego zajmujemy się również transportem medycznym i sanitarnym, który realizujemy na obszarze całej Polski i za granicą oraz świadczymy usługi zabezpieczania medycznego imprez na terenie naszego kraju. Każde otrzymane zlecenie traktujemy priorytetowo i z ogromnym zaangażowaniem. Nasza doświadczona kadra ratownicza w każdej sytuacji zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz warunki podróży. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy transport czy impreza masowa przebiegała w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.


KONTAKT

tel.: 793 420 872


Aby zrealizować lot medyczny konieczna jest pozytywna opinia lekarza prowadzącego pacjenta. Należy pamiętać także o dokumentach:

  • paszport (lub dowód osobisty przy lotach europejskich),
  • akt urodzenia (skrócony odpis) – jeżeli transport dotyczy dzieci.
  • historia choroby.

W celu wyceny lub zamówienia medycznego transportu lotniczego wystarczy zadzwonić: tel. 793 420 872 lub skontaktować się z nami drogą mailową: zarzad@kgr.com.pl