Transport medyczny Kraków - KGR

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

Prywatny transport medyczny i sanitarny dla klientów indywidualnych zawsze realizujemy wyposażonymi zgodnie z normami karetkami i w komfortowych warunkach.

 • zespół to zawsze min. 2 ratowników
 • pacjentowi może towarzyszyć bliska osoba

PRZEWÓZ CHORYCH I OPIEKA MEDYCZNA

Usługa spełnia wszystkie oczekiwania klientów, zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną pacjentom podczas transportu na terenie Krakowa, Polski oraz Europy. W ramach naszych usług sanitarnych i medycznych oferujemy transport:

 • osób niepełnosprawnych i pacjentów pomiędzy szpitalami, placówkami medycznymi, przychodniami, pracowniami diagnostycznymi oraz sanatoriami,
 • na badania oraz do miejsca zamieszkania,
 • osób do domów opieki,
 • chorych do różnych miejsc na terenie Polski oraz krajów Europy,
 • chorych wykonujemy w dni robocze, wolne oraz święta.

24 GODZINY NA DOBĘ – 7 DNI W TYGODNIU

Przewozy realizujemy karetką wyposażoną w profesjonalny sprzęt medyczny.

 • zespół dopasowany jest do potrzeb pacjenta i jego stanu, istnieje możliwość obecności lekarza podczas transportu,
 • oferujemy wielojęzyczną załogę, zawsze z osobą mówiącą w języku kraju, do którego jest przewożona.

PRYWATNE POGOTOWIE

Transport medyczny za pomocą profesjonalnie wyposażonych karetek

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, za pomocą którego transport sanitarny i medyczny jest komfortowy, a zarazem przebiega sprawnie i bezpiecznie. Nasze karetki umożliwiają przewóz osób chorych oraz niepełnosprawnych na terenie Krakowa, całej Polski oraz Europy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z dbałością o każdy szczegół. Oferujemy usługi zgodne z obowiązującymi normami i przepisami z zachowaniem wszystkich standardów wygody i bezpieczeństwa. Ponad to nasze prywatne pogotowie to skuteczne rozwiązanie w nagłych przypadkach – Służymy profesjonalną pomocą.


OBSZAR DZIAŁANIA – KRAKÓW, POLSKA I EUROPA

Oferujemy prywatny transport medyczny w Krakowie oraz na terenie całego kraju i transporty międzynarodowe.


JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

Zlecenia przyjmujemy całodobowo niezależnie czy jest to dzień roboczy, wolny od pracy czy święto. Aby zamówić transport karetką, skontaktuj się z nami. Nasz specjalista przyjmie zamówieni, doradzi i odpowie na Państwa pytania.


KONTAKT

tel.: 793 420 872


CENNIK TRANSPORTÓW MEDYCZNYCH

Transport medyczny na terenie Krakowa, krajowy lub międzynarodowy:

→ Wycena indywidualna pod numerem telefonu: 793 420 872

Zespół oraz dodatkowy sprzęt i wyposażenie zawsze dobierany jest indywidualnie w zależności od potrzeby i stanu transportowanej osoby. Cena obejmuje pełną i profesjonalną opiekę nad pacjentem od początku realizacji zlecenia aż do jego zakończenia.

Transport medyczny - sposoby płatności

Sposób płatności:

 • w dniu transportu – płatność gotówką,
 • przedpłata na konto bankowe

Wystawiamy fakturę VAT

 


FAQ – TRANSPORT MEDYCZNY

1. Co to jest transport medyczny?

Transport medyczny to usługa, która polega na przetransportowaniu karetką chorego pacjenta do placówki medycznej. Sprawdzi się on w sytuacji, w której pacjent nie jest w stanie samodzielnie się poruszać lub zdolność ta jest w znacznej części ograniczona.

2. Jak załatwić transport medyczny?

Zlecenia przyjmujemy całodobowo, bez względu na to, czy jest to dzień roboczy, czy święto. Aby zamówić usługę, należy skontaktować się z nami pod numerem 793 420 872. Podczas rozmowy, będą mogli Państwo nie tylko złożyć zamówienie, ale także uzyskać kompleksowe doradztwo i odpowiedź, na nurtujące pytania.

3. Ile kosztuje transport medyczny do Polski?

Koszt transportu medycznego z zagranicy do Polski uzależniony jest od wielu czynników. Należą do nich między innymi ilość kilometrów, które zespół musi pokonać, w tym także tych przebytych bez chorego. Ponadto, istotny w tym przypadku jest także stan zdrowia pacjenta, który wpływa na ilość i rodzaj sprzętu, który musi znaleźć się na pokładzie karetki, a także specjalistów, odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i kompleksową opiekę chorego.

4. Kiedy przysługuje mi bezpłatny transport medyczny?

Transportowany pacjent, teoretycznie nie ponosi bezpośrednio żadnych kosztów transportu medycznego jedynie w przypadku, gdy jego ubezpieczenie zdrowotne obejmuje wyżej wymienioną usługę. Kwestia rozliczenia się za transport medyczny z ubezpieczycielem jest ustalana indywidualnie między ubezpieczonym, a ubezpieczycielem.

5. Czy ubezpieczenie pokrywa koszty transportu medycznego z zagranicy?

Tak, każde z ubezpieczeń, nawet to podstawowe obejmuje transport medyczny do Polski. Należy jednak pamiętać, że polisa pokrywa wydatki do sumy ubezpieczenia, a te w krajach znajdujących się w odległych zakątkach świata mogą być o wiele większe niż zakładane w najbardziej podstawowej wersji.

6. Czy dostanę paragon / fakturę za transport?

Tak, wystawiamy faktury za świadczone usługi z zakresu transportu medycznego.

7. Czy transport sanitarny jest świadczeniem zdrowotnym?

Tak, jest to świadczenie zdrowotne, gdyż jest to działanie służące zachowaniu, ratowaniu i przywracaniu lub poprawie zdrowia.